אודות Framed Box

FRAMED BOX היא מהחברות המובילות בארץ במתן פתרונות טיפול והסתרה לתריסי גלילה והצללות, בפתרונות הסתרה לפתחי מיזוג אוויר ובמגוון רחב של פתרונות הסתרה לחללים טכניים ופתחי שירות אחרים. פתרונות ההסתרה שלנו מגיעים במגוון בלתי מוגבל של גדלים וסגנונות ומאפשרים לכם לשמור על גישה ישירה למערכות הביתיות השונות מבלי להתפשר על עיצוב או איכות.

בחברה מועסק צוות עובדים מיומן ומקצועי, השילוב של ידע טכני ומקצועי של אנשי הצוות שלנו, בצרוף עם הבנת הצרכים של לקוחותינו הביאו אותנו לפתח את פתרונות ההסתרה למערכות הביתיות השונות כך שאנו יכולים לתת ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר לכל דרישה או אתגר עיצובי. וזאת תוך שימת דגש על איכות בביצוע ועל שירות אדיב ומהיר.

פתרונות ההסתרה של FRAMED BOX מספקים מענה אדריכלי פרקטי ואיכותי וזאת מבלי להתפשר על הרמונית העיצוב בחלל. הידע המקצועי שרכשנו לאורך השנים והניסיון הרב ביישום הפתרונות שלנו במגוון רחב של תחומים, מאפשרים לנו לתת לכם מענה אישי ולספק לכם מגוון פתרונות יצירתיים לכל צורך או אתגר עיצובי הנדרש על ידכם.

חברתנו ערוכה למתן מענה לפרויקטים בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה ובזמן מהיר. נשמח לעמוד לשרותכם, לשתף פעולה ולשתף אתכם באפשרויות הטכניות והעיצוביות העומדות לרשותכם.

תמונות המפעל

חברתנו ערוכה למתן מענה לפרויקטים בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה ובזמן מהיר.

נשמח לעמוד לשרותכם, לשתף פעולה ולשתף אתכם באפשרויות הטכניות והעיצוביות העומדות לרשותכם.

לפרטים נוספים – צרו קשר